BEZPOŚREDNI DRUK NA DREWNIE

Druk UV pozwala nam łączyć najnowocześniejszą technologię, sztukę i naturę. Dzięki nam stworzysz niepowtarzalne dzieło, a metoda druku UV gwarantuje wysoką jakość i odporność na niekorzystne warunki.

DRUKUJ NA DREWNIE

Projektowanie i aranżacja wnętrz, meblarstwo, fronty meblowe, blaty i wszystko co jest z drewna może zostać przez nas bezpośrednio zadrukowane. 

Frezowane drewno nie stanowi problemu, ponieważ nasi doświadczeni graficy dostosują projekt do niestandardowego lub specjalnie wyciętego kawałka drewna.

Bezpośredni Druk UV gwarantuję jakość nadruku na lata oraz bardzo dobre odwzorowanie kolorów dzięki czemu grafika naniesiona na drewno będzie prezentowała się niesamowicie.

HIT

Chcesz nadrukować zdjęcie bliskiej osoby na drewnie?

Z nami sprawisz bliskiej osobie niesamowity prezent w postaci portretu na drewnie. 

Druk Ikon

Obraz sakralny z bezpośrednim nadrukiem UV. Ikony na drewnie niczym malowane ręcznie. Zamień zwykłe sakralne obrazy na drewniane Ikony z podobiznami świętych.

Fronty meblowe

Odśwież swoje meble dzięki bezpośredniemu nadrukowi. Nadrukuj grafikę lub jeden kolor na swoje fronty meblowe.

Drewniane pudełko z nadrukiem

Niestandardowe wzory i rozmiary

Niezliczone możliwości druku na przeróżnych drewnianych pudełkach. Maksymalna powierzchnia druku to aż UWAGA !!! 3m x 2m

druk uv na drewnianym pudełku

Druk na grubym materiale

Max. grubość zadrukowanego materiału to aż 10 cm. Grafika na tak grubym materiale nie gnie się i wygląda bardzo solidnie. Możliwość nadrukowania drewna ze wszystkich stron np: sześcienna kostka o krawędziach 5 cm

    Zadzwoń do nas

    druk-na-drewnie-drukarnia-gdask-b3project