80-125 Gdańsk, ul. Kartuska 377 +48 585 220 738 +48 537 366 111 biuro@b3project.com

Materiały wyborcze

DRUK MATERIAŁÓW WYBORCZYCH

Profesjonalne przygotowanie materiałów wyborczych jest bardzo ważnym elementem kampanii wyborczej. Na potrzeby wielu kampanii nasza drukarnia zrealizowała produkcję niezliczonych materiałów wyborczych, które pozwoliły kandydatom dotrzeć z przekazem do odbiorcy. Marketing polityczny nie musi być wcale nudny!

Nie trać czasu. Zamów materiały wyborcze już teraz. Do wyborów zostało...

  • 00Dni
  • 00Godzin
  • 00Minut
  • 00Sekund

PLAKATY WYBORCZE

Jeden z podstawowych elementów kampanii wyborczej, to plakaty wyborcze. Gwarancja czytelności, estetyczności i profesjonalizmu z naszej strony pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji wyborczej i zostawienie jej kilka kroków za sobą. Wyróżniający się plakat wyborczy jest konieczny do budowy pozytywnego wizerunku.

ULOTKI WYBORCZE PROSTE

Najważniejszym elementem ulotek wyborczych jest szata graficzna która przyciągnie wzrok. Decyzja o tym czy wyrzucić ulotkę czy ją zostawić zapada w ciągu kilku pierwszych sekund. Dzięki niestandardowej grafice i przyciągającym kolorom, dobrze zaprojektowana i wydrukowana ulotka zostanie na dłużej w rękach wyborcy.

ULOTKI WYBORCZE SKŁADANE

Do zamieszczenia większej ilości informacji na ulotkach, najlepszym rozwiązaniem są ulotki składane. Dzięki temu mamy dużo znacznie więcej miejsca na ważne informacje, zdjęcia czy grafiki. Rozwiń swoje hasła wyborcze dzięki dodatkowemu miejscu na składanej ulotce.

BANERY WYBORCZE

Banery to świetna alternatywa dla plakatów wyborczych. Ich rozmiar i wysoka wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne świetnie sprawdza się w miejscach gdzie szczególnie zależy nam na wysokim współczynniku rozpoznawalności kandydata.

ROLL-UP WYBORCZY

Roll-up stanowi w ostatnim czasie obowiązkowy punkt jeśli chodzi o system wystawienniczy/reklamowy podczas konferencji, targów i spotkań promocyjnych. Roll-up charakteryzuje się niezwykle szybkim i łatwym montażem. Dodatkowo zmiana grafiki nie stanowi problemu.

BAWEŁNIANE TORBY Z NADRUKIEM

Coś co może zaskoczyć. Bawełniane torby na podarunki z bezpośrednim nadrukiem UV. Personalizowana torba w rękach wyborców to świetne narzędzie reklamowe które przyda się im w codziennych zakupach i do tego jest ekologiczna!

TECZKI NA DOKUMENTY

Profesjonalnie przygotowane teczki na dokumenty lub materiały reklamowe będą również świadczyły o profesjonalizmie ich posiadacza. Niecodzienna grafika przykuje uwagę, a starannie wykonana teczka na dokumenty posłuży bardzo długo.

BROSZURY WYBORCZE

Broszury szyte to estetycznie wyglądające foldery reklamowe, które są poręczne, dobrze leżą w rękach i pozwalają na swobodne przeglądanie treści. Broszura reklamowa pozwala na przekazanie dużej ilości treści zachowując przy tym niewielki rozmiar.

PŁYTA HDF Z NADRUKIEM

Zamiast naklejać plakaty na płytę HDF, zaoszczędź czas i pieniądze drukując bezpośrednio na płycie HDF. Druk tego typu cieszy się bardzo dużą odpornością na warunki atmosferyczne.

wygraj z nami wybory w 2019 R.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o promocję na tegoroczne wybory oraz niestandardowe produkty

Szybki kontakt

Zachęcamy do skorzystania z szybkiego kontaktu. Wystarczy że podasz swój nr telefonu a my oddzwonimy do Ciebie.


LUB

Poprostu zadzwoń do nas:

materiay-wyborcze-drukarnia-gdask-b3project