DRUK UV | DRUK OFFSETOWY | DRUK CYFROWY

PUDEŁKA i oPAKOWANIA
Z DOWOLNYM NADRUKIEM

otwórz nowy kanał reklamowy

pudełko fasonowe

Stwórz w oczach Twoich klientów profesjonalny wizerunek Twojej marki. Nie masz pomysłu na projekt? Nasi graficy stworzą go na Twoje pudełka z nadrukiem UV.

Personalizacja opakowań kartonowych to niekiedy konieczność w wielu branżach. Profesjonalny nadruk na kartonach pozwoli wyróżnić się na tle bezbarwnej konkurencji. Grafika na pudełkach kartonowych to świetny nowy kanał reklamowy Twojej firmy.

Zapakuj Swoje Produkty

pudełko Rigid BOX

Zaprojektujemy i wyprodukujemy specjalnie dla Ciebie pudełka oraz opakowania ozdobne na wino i alkohole lub inny produkt luksusowy.

Pudełka ozdobne typu gift box i rigid box produkujemy ze sztywnej tektury kaszerowanej (oklejanej) różnymi materiałami. Opakowania te mogą być zamykane zarówno na magnesy jaki o ozdobne wstążki. Przeprowadzimy Cię przez cały proces produkcji od doradztwa, makiety poprzez druk, składanie oraz wysyłkę we wskazane miejsce.

opakowania produkowane na miarę

pudełka Kartonowe

Chcesz wydrukować tanio i szybko opakowanie, które jednocześnie będzie wyglądało profesjonalnie ? Świetnie się składa, możesz zrobić to u nas. Dowolna wielkość opakowania, dowolna grubość papieru, uszlachetnianie folią.

Personalizacja opakowań kartonowych to niekiedy konieczność w wielu branżach. Profesjonalny nadruk na kartonach pozwoli wyróżnić się na tle bezbarwnej konkurencji. Grafika na pudełkach kartonowych to świetny nowy kanał reklamowy Twojej firmy.

Niestandardowe Produkty z wkładką

Pudełka Niestandardowe

Personalizacja opakowań kartonowych to niekiedy konieczność w wielu branżach. Profesjonalny nadruk na kartonach pozwoli wyróżnić się na tle bezbarwnej konkurencji. Grafika na pudełkach kartonowych to świetny nowy kanał reklamowy Twojej firmy

uatrakcyjnij swoje zlecenia

Pudełka Wieczko denko

Stwórz w oczach Twoich klientów profesjonalny wizerunek Twojej marki. Nie masz pomysłu na projekt ? To nic, nasz dział graficzny Ci z tym pomoże.

Zapakuj swój produkt tak, żeby wszyscy chcieli go kupić, nie ograniczaj się do gotowych wzorów, u nas masz możliwość pełnej personalizacji, pamiętaj ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

Wyróżnij się na rynku !

Opakowania dla kosmetyki

Współpracujemy z uznanymi krajowymi producentami kosmetyków białych oraz kolorowych. Wyprodukujemy dla
Ciebie opakowania na dowolne cienie do powiek, maskary czy też kremy.

Opakowania uszlachetnimy lakierem wybiórczym lub hot stampingiem. Pomożemy w dobraniu odpowiedniej technologii do nakładu.

    Zadzwoń do nas

    pudeka-z-nadrukiem-drukarnia-gdask-b3project