Opinie naszych klientów

Sprawdź, co piszą o nas nasi klienci.

Grupa Wydawnicza Harmonia jest w pełni usatysfakcjonowana z druku i opraw publikacji wykonywanych przez Drukarnię B3PROJECT Sp. z o.o., a także profesjonalnego pakowania i bezpiecznych dostaw materiałów. Zlecone prace są wykonywane kompleksowo, starannie i co najważniejsze - zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Drukarnia zawsze wywiązuje się z ustalonych terminów realizacji dzięki czemu mamy pewność, że otrzymamy na czas zamówione materiały. Polecam współpracę z Drukarnią B3PROJECT Sp z o.o. niezdecydowanym jeszcze klientom.

Grupa Wydawnicza Harmonia

W imieniu firmy Międzynarodowe Targi Gdańskie SA niniejszym zaświadczam, że firma B3PROJECT SP. Z O. O. z siedzibą w Gdańsku wykonała dla nas druk różnorodnych materiałów poligraficznych, w tym zaproszeń.
Mam przyjemność poświadczyć, że wszystkie usługi zostały wykonane należycie oraz towar odebrany został bez zastrzeżeń.

MIĘDZYNARODOWE TARGI GDAŃSKIE amberexpo

Invicta Sp. z o.o. od kilku lat współpracuje z Drukarnią B3Project. Drukarnia wykonuje dla nas w sposób rzetelny i terminowy różnego rodzaju ulotki, plakaty i wizytówki.
Współpraca przebiega pozytywnie głównie ze względu na jakość i ceny usług. Dodatkowo Zespół Drukarni zawsze służy pomocą i radą podczas realizacji zamówień. Na wyróżnienie zasługuje bezproblemowa i szybka komunikacja z pracownikami B3Project.

INVICTA

ENERGA Innowacje Sp. z o.o. oświadcza, że współpracuje z firmą B3PROJECT Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku w zakresie druku cyfrowego i offsetowego. Wszystkie usługi wykonywane są przez firmę z należytą starannością, w sposób terminowy i zgodny z przedstawianymi oczekiwaniami.

GRUPA Energa

Od ponad roku współpracujemy z B3Project w zakresie projektów graficznych oraz druku. Wszystkie prace były wykonywane z właściwą starannością oraz zaangażowaniem. Zespół B3Project postrzegamy, jako profesjonalistów w swej dziedzinie, którzy terminowo wywiązują się z powierzonych im prac.
Polecamy B3Project jako godnego zaufania partner do współpracy.

Unilever Polska S.A

Europejskie Centrum Solidarności dotychczas wielokrotnie korzystało z usług Drukarni B3 Project. Charakter zleceń był bardzo różny, od plakatów po druk publikacji broszurowych i książkowych; w technice druku cyfrowego, offsetowego, jak i solwentowego. Finalne druki są wysokiej jakości, wyróżniają się precyzją wykonania. Opiekunowie klienta drukarni zawsze chętnie służą pomocą, przygotowując oferty bardzo dobrze dostosowane do wymagań naszych zleceń. Drukarnia dotrzymuje obiecanych terminów wykonania. Współpraca z Drukarnią B3 Project układa się bardzo dobrze i możemy polecić tę firmę innym instytucjom.

ECS Europejskie Centrum Solidarności

W imieniu MINoS, Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku zaświadczam, że firma B3PROJECT SP. Z O. O. z siedzibą w Gdańsku wykonała usługę druku dwóch pozycji ,,Perfomatyzacja Sztuki” oraz ,,Sztuka i dokumentacja”. Mam przyjemność poświadczyć, że usługa została wykonana należycie i towar odebrany bez zastrzeżeń

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku